עיצוב משרדים

עיצוב משרדים וחללים תעשייתיים ומסחריים הוא מומחיות בפני עצמה. ישנם קווים מנחים בעיצוב פנים החלים גם על עיצוב בית וגם על חללים עסקיים או מסחריים, אבל עיצוב משרדים יכול להיות חופשי יותר, פחות קונסיסטנטי ובעצם לכלול כל דבר שמגביר את היצירתיות של עובדי המשרד.

בחללים משרדיים עיצוב הפנים מתמקד בדרך כלל במטרות הבאות:

  1. הגדלת התפוקה
  2. עידוד חדשנות ויצירתיות
  3. יצירת וחיזוק זהות מותגית
  4. הגברת הנאמנות של לקוחות ועובדים למותג

בתוך סט המטרות הזה יכולים מעצבי הפנים לפעול במידת חופש מסוימת, יותר מאשר בעיצוב בית. חלל משרדי מחולק בדרך כלל בצורה קבוע – חלל הכניסה, מטבחון, שירותים ומשרדי העובדים (או חלל עבודה משותף). כל אחד מהחללים האלה יכול להיות מעוצב בצורה שונה ואפילו בצבעים שונים כדי להשרות אווירה אחרת ולתת לדיירי ומשתמשי החלל תחושה נעימה ומעניינית.

גם בעיצוב משרדים, כמו בעיצוב בית, עושים המעצבים שימוש באלמנטים שונים של צבע, תאורה, פתרונות אחסון, ריהוט וקישוטים כדי לתת לכל חלל אופי משלו ולכל עובד את התחושה של “בית” נוסף ואישי.

עיצוב משרדים תמיד היה נפוץ, אבל היום יותר מתמיד נהוג לעצב חללי עבודה ומשרדים בעיקר בהאבים, מתחמי עבודה משותפים ובחברות סטארטאפ וטכנולוגיה, אבל לא רק. עיצוב המשרד מקנה לבעל העסק ולעובדים תחושת שייכות על החלל.

_ABP7775 2
_ABP7533
_ABP7615
קליניקה ומשרד ביתי
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support