פגישות ייעוץ

אנחנו אוהבות לעבוד עם אנשים ולעצב לאנשים. התשוקה שלנו לחללים מעוצבים זהה בעוצמתה לשאיפה שלנו שכל אדם יוכל להנות מתחושה טובה בביתכם, מחלל נעים לעין ושימושי, ושתרגישו שזה באמת לא סתם החלל שאתם גרים בו כרגע, אלא הבית שלכם ושל בני משפחתכם.

אבל לא תמיד ישנה אפשרות לתהליך מלא של עיצוב פנים או אפילו של הום סטיילינג. לעתים ישנן מגבלות תקציביות, או שהדירה בכלל שכורה, ואתם לא יכולים ולא רוצים לבצע בה שינויים מרחיקי לכת. בדיוק עבור מקרים כאלה אנו מציעות גם פגישות יעוץ, בשני היקפים, כדי שתוכלו לבחור במה שמתאים לדרישות וליכולות, ועדיין להנות מחיים בחלל מעוצב.

ניתו לקבוע איתנו פגישות לייעוץ חד פעמי עם, או ללא, יום רכישות. משך פגישת הייעוץ הוא כארבע שעות וניתן לקיים אותה בביתכם (אפילו רצוי, כדי שנראה את החלל המדובר) או בחוץ על כוס קפה. בפגישה נסתכל ביחד על החלל שאתם רוצים להלביש או לעצב, נייעץ לכם מה להזיז, מה להוסיף, באיזה צבע לצבוע את הקיר ועוד. נוכל גם להמליץ לכם על חנויות מהן כדאי לרכוש פריטי ריהוט או אביזרים שונים. אם תבחרו בנוסף גם ביום רכישות איתנו, נצא איתכם לקניות, נטייל בין חנויות ונסייע לכם לבחור את הפריטים שייכנסו לחלל המעוצב שלכם.

מה אתם אומרים? ניפגש?

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support