הום סטיילינג

אנשים רבים מתבלבלים בין שני המונחים: “הום סטיילינג” ו”עיצוב פנים”. לכאורה מדובר באותו הדבר, נכון? האמת היא שלא נכון. אלה שני תחומים דומים ומשיקים, אבל שונים.

עיצוב פנים הוא תהליך מלא של עיצוב החלל, הכולל פעמים רבות הזזת ושבירת קירות, שיפוץ, שינוי ייעוד חללים ועוד. הום סטיילינג לעומת זאת, הקרוי בעברית גם “הלבשת בית” הוא תהליך קצר יותר, שאינו כולל שבירת קירות או שיפוץ, בדרך כלל, ומיועד לרענון העיצוב (טיפול “קוסמטי” אם תרצו) לחדר מסוים בבית או לכל הבית.

בתהליך של הום סטיילינג נייעץ לכם כיצד לשנות סדר ריהוט למשל, נרכוש ביחד אתכם רהיטים חדשים או נשדרג קיימים, נציע שינוי צבע, נוסיף אריגים וטקסטורות ועוד.

מאחר שבהום סטיילינג לא מבוצעים שינויים קיצוניים בחלל, יש בו יותר דגש על הקישוט והויזואליות של החלל, מאשר על הפונקציונליות. יחד עם זאת, אנו דוגלות בעיצוב שימושי בראש ובראשונה. הכוונה היא שנעשה כל שביכולתינו כדי לעצב את החלל בצורה הפונקציונאלית ביותר האפשרית, תוך שימוש באמצעים ויזואליים כגון צבע, מרקמים ופריטי ריהוט, כדי לטשטש או להבליט אלמנטים מבניים שונים ועדיין להבטיח לכם, דיירי הבית, את מרב הנוחות.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support