אודות הסטודיו

2toDesign סטודיו לעיצוב פנים


סטודיו 2toDesign לעיצוב פנים נולד מתוך החיבור המושלם בין שתי מעצבות, החולקות את התשוקה לאסטתיקה, לצבע, להרמוניה ולחיזוק הקשר בין אנשים לבין הבית שבו הם חיים. החזון המשותף של ענת ועפרה הוא להביא הרמוניה ויופי לחייהם של אנשים, בדגש על עיצוב נקי ועכשווי. ההתמחות של הסטודיו היא בשילוב בין היופי לבין הפונקציונליות.

עיצוב, עבור ענת ועפרה הוא כלי להגשמת ולתרגום החלומות, הרגשות והחזון של דיירי הבית לעולם האמיתי והעצמת הקשר שבין אדם למקום. בעצם, להפוך חללים ל-בית.

הסטודיו מתמחה בעיצוב חללי מגורים (בתים, דירות וחדרים) וכן בעיצוב חללים מסחריים ועסקיים (משרדים, מרחבי עבודה משותפים ועוד).

מי אנחנו

עפרה וענת מעצבות פנים

אנחנו עפרה וענת והחלטנו לשלב כוחות ולהקים את הסטודיו כשגילינו שאנחנו חולקות את התשוקה לעיצוב, לאסתטיקה ולצבע, טעם דומה ואנחנו אפילו שכנות! שתינו אוהבות לעבוד עם אנשים ולראות את החיוך והאור בעיניים כשהלקוחות שלנו נכנסים לראשונה לבית המעוצב שלהם.

עיצוב עבור שתינו הוא הדרך לפענח את הקשר שבין אדם לביתו, בין בני הבית לבין החללים המשמשים אותם בחיי היום יום ותרגום הקשר הזה לאלמנטים חזותיים. בדרכינו המשותפת גילינו שהעיצוב לא רק מושפע מהחזון והטעם האישי של דיירי הבית, אלא גם מעצים אותם.

הערכים שלנו

הקשבה והבנה של צרכי הלקוח

שירות מקצועי

עיצוב פנים הרמוני ועכשווי

שילוב בין אסתטיקה לבין שימושיות

ניצול מיטבי של החלל

חיבור בין הבית לבין דייריו

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support