16 / 03 / 13

פסח בפתח וזה הזמן להתחיל לחשוב על הום סטיילינג

 

כן, אנחנו יודעות, פורים כבר כאן, אבל אנחנו כבר חושבות על פסח. ככה זה כשעוסקים בעיצוב ובהלבשת הבית, כל חג הוא סיבה למסיבה והתחדשות אבל פסח, במובן הזה, הוא החג של החגים. בתיאום כמעט מושלם עם בוא האביב (וסופות חול צהובות בדרך כלל), פסח הוא החג שלכבודו הבית עובר ניקיון יסודי ובדרך כלל גם שינוי. פסח מסמל את תחילת עונת השיפוצים, כל חנויות הרהיטים ואביזרי הבית פוצחות במבצעים אטרקטיביים ומי שלא עסוק בשבירת הקירות בבית, לפחות צובע אותם ותוך כדי הניקיון מזיז רהיטים ממקום למקום.

אצלינו לא נדרשת הזמנה או סיבה מיוחדת לשדרוג מראה הבית, אבל בכל זאת אם כבר חשבתם לשנות משהו בבית לקראת פסח הנה כמה טיפים:

תזמון

כמה שתתחילו מוקדם יותר – טוב יותר. הום סטיילינג דורש את הזמן הראוי לו. כדאי לכם לפחות להתייעץ עם מעצב פנים (גם אם תחליטו לבצע את כל התהליך בעצמכם), כי כמו בכל שינוי נדרש כאן תכנון מוקדם. כאשר אנחנו מגיעות לבית לתת ייעוץ הום סטיילינג אנחנו תמיד מקדישות זמן להסתובב בחלל, לחוש אותו, ללמוד אותו ואז אנחנו מנסות ללמוד את בני הבית, את השימושים בחלל, להבין את שגרת היום של בני המשפחה. מדוע? משום שכל שינוי שנציע צריך להשתלב באופן הרמוני בחיים שלכם. החלל הזה משמש אתכם כיום וצריך להמשיך לשמש אתכם. הוא צריך להיות נעים, נוח ופרקטי.יכול להיות שהשינוי יתבטא רק בשינוי צבעי הקירות, הזזת ריהוט והוספת כמה פריטי הדגשה – קישוטים, טקסטיל או תאורה. אבל יכול להיות שהשינוי ידרוש רכישה של ריהוט חדש או נוסף, בניה של ריהוט או יחידות אחסון, הזזה של נקודת חשמל או משהו אחר שלוקח זמן (למצוא, לרכוש, לקבל הובלה, להתקין). זו הסיבה שכבר עכשיו, עוד לפני שסיימתם לעבוד על התחפושת שלכם לפורים אנחנו מבקשות מכם לחשוב על בגדי החג שהבית שלכם ילבש בפסח.

הום סטיילינג

צבעים

תכנון פאלטת צבעים גם הוא דורש מחשבה מקדימה. יכול להיות ששינוי חדר אחד ישפיע על שינוי החדר הסמוך (במיוחד אם חשבתם לשנות למשל “רק בסלון”, אבל הוא חלק מחלל פתוח עם המטבח ופינת האוכל). אתם תרצו ללמוד על הגוונים הקיימים בכל חברה, לראות דוגמאות ואולי לערבב צבעים וליצור גוון משלכם. אחרי כל זה, מישהו גם צריך לצבוע את החלל ולנקות לפני סידור הרהיטים ואבזור. זמן…כבר אמרנו?

colors

אבזור

התקופה שלפני פסח זוהי התקופה של המבצעים ושל החלפת הקולקציות בכל תחום. כולם מוציאים ומאווררים את הקולקציות הבהירות, הצבעוניות והמוארות של האביב והקיץ. גם אם תחליטו להשתמש בריהוט הקיים כדאי לרענן ולהתחדש באבזור (אקססוריז) חדש ועדכני.  אבזור לא חייב להיות מלא או יקר. אפשר לרכוש כריות חדשות, וילונות, תמונות או פרטי נוי. אפשר להחליף גופי תאורה ואפשר פשוט ללכת על טפט חדש. מה שלא תחליטו, כדאי לכם להשקיע מחשבה ותכנון גם באבזור, להתאים את הצבעים ולהתייעץ לפני רכישה.

אבזור הבית - הום סטיילינג

 

לא יודעות מה אתכם, אבל אנחנו כבר מרגישות את האביב באוויר ונרגשות. בא לכם להתייעץ איתנו על הלבשת הבית שלכם? לכבוד האביב אנחנו יוצאות במבצע של 10% הנחה על פגישת ייעוץ להום סטיילינג (כ- 4 שעות). מעניין? דברו איתנו!